MENU
назад

Команда

Марина Червєнкова

Старший юрист, медіатор, к.ю.н.

Член Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України».

Марина всебічно консультує та супроводжує клієнтів з питань використання та комерціалізації мобільних додатків та інших електронних продуктів, інтернет-продаж, аналізує ризики проєктів телемедицини. Здійснює оформлення договірних домовленостей з аптечними мережами та медичними працівниками, включаючи маркетингові та бонусні угоди.
Супроводжує рекламні кампанії з метою забезпечення їх відповідності чинному законодавству та внутрішнім політикам клієнтів.

Реалізує проєкти клієнтів в сфері корпоративного управління, злиття та поглинання, захисті інтелектуальної власності корпорацій, дотримання законодавства про захист персональних даних, GDPR.
Здійснює допомогу сторонам у вирішенні конфліктів між юридичними особами, юридичними особами і їх клієнтами, фізичними особами щодо вирішення майнових спорів, захисті прав споживачів та ін.

Надає юридичну підтримку провідним компаніям, зокрема у сфері корпоративного управління, злиття та поглинання, телемедицини, фармацевтичної промисловості.

Освіта:
2015 рік – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, юридичний факультет, спеціалізація – «Адміністративне право», кваліфікація – магістр права (диплом з відзнакою)
2019 рік – захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.