MENU

IT, Медіа та Реклама

Провідник з лабіринту проблем
будь-якої складності

Понад десять років, ОМП є провідним постачальником  послуг повного юридичного та бухгалтерського супроводу українським та міжнародним ІТ та Медіа компаніям, стартапам, інформаційним платформам та замовникам ІТ продуктів.

Ми працюємо за методологією SCRUM

ЧІТКО РЕГЛАМЕНТУЄМО БЮДЖЕТ ТА СТРОКИ ПРОЕКТУ

Здебільшого наші послуги у сфері створення та обслуговування ІТ компаній, спеціально адаптовані до потреб галузі. Водночас ми проводимо попередню оцінку та індивідуально підходимо до потреб кожного клієнта, надаючи послуги супроводження ІТ бізнесу, як «під ключ», так і здійснюємо консультування по окремих ІТ проектам.

НАДАЄМО КОМПЛЕКСНИЙ СПЕКТР ЮРИДИЧНИХ ТА БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПОСЛУГ

Протягом останніх тьох років ми надали послуги міжнародного структурування ІТ бізнесу та відкрили компанії у понад двадцяти країнах світу, розробили понад десять тисяч драфтів внутрішніх документів для ІТ компаній, зареєстрували понад тисячі об’єктів інтелектуальної власності, провели перевірки роботи веб-сайтів та перевірки бухгалтерського обліку компаній.

Базуючись на багаторічному досвіді команда ОМП не тільки надає послуги структурування та ведення ІТ бізнесу та, як автор вже впроваджених концепцій, здійснює комплексні перевірки їхньої імплементації після фактичного запуску, надає свої рекомендації для їхнього вдосконалення.

бізнес SCRUM послуги ІТ консалтинг
медіа реклама послуги стартап інновації
1
Структурування бізнесу та оптимізація податкових витрат
2
Комплексний супровід реєстрації компанії
3
Відкриття рахунків
4
Застосування GDPR. Організація процесу збору та обробки персональних даних
5
Захист об'єктів інтелектуальної власності
6
Юридичний та бухгалтерський консалтинг
7
Супровід угод з клієнтами та постачальниками
8
Розробка внутрішньої документації та процедур (Terms of Use, Privacy Policy, NDA, NCA, MSA, SPA, EULA, договори коворкінгу та інше)
9
Супровід під час обшуків чи візитів контролюючих органів
10
HR питання та легалізація іноземних спеціалістів в Україні
11
Структурування діяльності ФОП/з ФОП
Дізнайтеся про можливості ОМП та зверніться за детальним переліком послуг
медіа юристи експерти ІТ інновації
купівля M&Aексперти консалтинг структура

Микола Орлов

e-mail: m.orlov@omp.ua
Керуючий партнер

Понад 12 років Микола Орлов очолює роботу над профільними міжнародними проектами в аграрному і фармацевтичному бізнесі. За останні 3 роки він брав участь у структуруванні понад десяти українських операторів міжнародних фармацевтичних груп.

Кирило Левтеров

Партнер

Кирило Левтеров надає професійні консультації з питань, пов'язаних з придбанням і управлінням земельними активами, об'єктами нерухомого майна, будівництва, орендних правовідносин, юридичним захистом від рейдерських атак.

Ігор Огороднійчук

Партнер

Ігор Огороднійчук очолює роботу з юридичного супроводу діяльності іноземних представництв, дочірніх підприємств компаній в Україні, а також дистриб’юторів та аптечних мереж.

Марина Червєнкова

Старший юрист
Всебічно консультує та супроводжує клієнтів з питань використання та комерціалізації мобільних додатків та інших електронних продуктів, інтернет-продаж, маркетингових угод між аптеками та фармвиробниками. Реалізує проєкти клієнтів у сфері корпоративного управління, M&A, IP та інше.

Інформування