MENU

Відновлювальна енергетика

Smart технології - Smart підходи до вирішення завдань

Юридична фірма ОМП має унікальний досвід комплексного супроводу проектів у сфері відновлювальної енергетики (ВЕ) та енергоощадних технологій.

Ми добре розуміємо не лише правові, а й адміністративні, податкові, технічні, інвестиційні аспекти земельного питання, будівництва та обслуговування таких об’єктів, зокрема і в агросекторі, де будівництво має свої особливості. Ми пропонуємо нестандартні юридичні рішення під час реалізації надскладних високовартісних проектів із залученням приватних інвестицій.

Протягом попередніх трьох років ми надавали юридичну підтримку, як міжнародним транснаціональним компаніям, так і, приватним інвесторам.

Серед реалізованих проектів варто зазначити – структурування діяльності та поточний супровід одного зі світових лідерів з виробництва вітрогенераторів та будівництва вітропарків в Україні, а також консультування Групи приватних інвесторів у проектах з будівництва геотермальних установок, сонячних електростанцій, біогазових установок, малих електростанцій та очисних споруд.

Ми приймаємо безпосередню участь у розбудові власних екологічних об’єктів альтернативної енергетики, і готові ділитись власним досвідом використання цих технологій з розумінням фінансового та економічного складника.

ОМП цінує інновації та долучилася до нормотворчої діяльності у складі робочої групи Міністерства інфраструктури України, результатом роботи якої, став Наказ щодо прийняття маркування електротранспорту згідно з альтернативними системами сертифікації, які діють у світі. Згідно з наказом свіжі автомобілі з Сполучених штатів будуть прирівнюватися до екологічних вимог Євро-5. Тепер партнери ОМП користуються електрокарами!

інвестиція послуги енергія вітер
будівництво сонце послуги прибуток вітер
1
Консультування щодо інвестицій в об’єкти відновлювальної енергетики
2
Структурування діяльності генеруючих та сервісних компаній, а також постачальників обладнання та підрядників з будівництва в Україні
3
Консультування щодо процедур приєднання до електромереж, отримання «зеленого тарифу»
4
Консультування щодо застосування пільгового режиму оподаткування, питань ліцензування та регуляторних питань
5
Юридичний супровід будівництва та експлуатації електростанцій ВЕ, в тому числі за контрактами EPC (під ключ) та формами FIDIC
6
Юридичний та податковий аудит об’єктів відновлювальної енергетики
7
Комплексний супровід купівлі/продажу об’єктів відновлювальної енергетики
8
Супровід проектного фінансування об’єктів будівництва
9
Консультування щодо особливостей оформлення прав на землю для об’єктів альтернативної енергетики
10
Поточний юридичний супровід генеруючих, будівельних та сервісних компаній
Дізнайтеся про можливості ОМП та зверніться за детальним переліком послуг
сонце енергія експерти вода структура
прибуток інвестиції експерти проекти вітер

Микола Орлов

e-mail: m.orlov@omp.ua
Керуючий партнер

Понад 12 років Микола Орлов очолює роботу над профільними міжнародними проектами в аграрному і фармацевтичному бізнесі. За останні 3 роки він брав участь у структуруванні понад десяти українських операторів міжнародних фармацевтичних груп.

Кирило Левтеров

Партнер

Кирило Левтеров надає професійні консультації з питань, пов'язаних з придбанням і управлінням земельними активами, об'єктами нерухомого майна, будівництва, орендних правовідносин, юридичним захистом від рейдерських атак.

Ярослав Свердліченко

Партнер

Всебічно  консультує та супроводжує клієнтів з питань злиття та поглинання, серед яких найбільші аграрні холдинги, банки та торговельні центри України.

Михайло Гурський

Радник, Адвокат

Спеціалізація: судовий процес та банкрутство, корпоративне право,трудове право, сімейне право. Досвід роботи 20 років

Інформування