МЕНЮ
назад

Команда

Кирило Левтеров

Партнер

Кирило Левтеров – партнер аграрної та земельної практики

Кирило надає професійні консультації з питань, пов’язаних з придбанням і управлінням земельними активами, об’єктами нерухомого майна, будівництва, орендних правовідносин, юридичним захистом від рейдерських атак.

Він надає комплексні юридичні послуги агробізнесу, компаніям у сфері розробки програмного забезпечення, е-комерції та відновлювальної енергетики.

Кирило очолював ряд масштабних проектів з придбання/продажу агробізнесу. Під його керівництвом здійснено ряд юридичних аудитів сільськогосподарських підприємств з земельним банком понад 1 000 000 га, розроблено і впроваджено проекти з формування та управління земельним банком для більш ніж 40 господарств.

Кирило очолює і координує роботу із захисту активів агробізнесу від рейдерських посягань.
Автор керівництва «Оренда землі від А до Я», автор низки семінарів з земельних питань і нерухомості, у тому числі масштабної програми «Байер Агрофінанси. Земельні питання». Крім того, Кирило очолив надання консультацій низці компаній, які займаються розробкою і технічною підтримкою IT-продуктів.

Визнання:

  • «Best Lawyers 2020» визнав Кирила серед найкращих експертів з корпоративного права.

  • «Ukrainian Law Firms 2018. А Handbook for Foreign Clients» - неодноразово відзначав Кирила серед найкращих експертів в аграрній сфері.

  • The Legal 500 – EMEA 2020 - рекомендує Кирила Левтерова, як експерта з аграрного та земельного права