MENU

Нерухомість та будівництво

Ви не можете вирішити проблему, поки не визнаєте, що вона у вас є.

Експерти ОМП здатні допомогти Вам з будь-якими проектами у сфері нерухомості та будівництва у будь-якій частині країни. Проекти нашої фірми включають, як придбання котеджів, так і залучення коштів на міжнародних ринках капіталу в якості інвестицій у нерухомість і девелопмент, купівля і продаж об’єктів нерухомого майна.

Нашою візитною карткою є комплексний підхід до роботи з нерухомістю. Ми розуміємо не лише правові, а й адміністративні, податкові, технічні та комерційні аспекти відводу земельних ділянок, будівництва та обслуговування забудованих об’єктів, зокрема, у сільськогосподарському секторі, де будівництво має свої особливості.

Серед іншого, наші фахівці допомагають з реструктуризацією боргового фінансування, оптимізацією оподаткування та зміною проектної документації. Окремо наголошується на очищенні нерухомості, узаконенні самочинного будівництва / реконструкції, та вирішенні інших задавнених проблем.

нерухомість оренда послуги інвестиція купівля
купівля інвестиція послуги майно будівництво
1
Юридичний та податковий супровід будівництва та девелоперських проектів
2
Супровід угод та структурування купівлі/продажу нерухомості
3
Юридичний аудит об’єктів нерухомості
4
Договори оренди та оформлення цільового призначення земельних ділянок
5
Супровід залучення проектного фінансування та інвестицій
6
Реєстрація права власності на нерухомість
7
Судове і досудове вирішення спорів. Майнові спори
Дізнайтеся про можливості ОМП та зверніться за детальним переліком послуг
інвестиція майно експерти будівництво купівля
нерухомість купівля експерти інвестиція майно

Микола Орлов

e-mail: m.orlov@omp.ua
Керуючий партнер

Понад 12 років Микола Орлов очолює роботу над профільними міжнародними проектами в аграрному і фармацевтичному бізнесі. За останні 3 роки він брав участь у структуруванні понад десяти українських операторів міжнародних фармацевтичних груп.

Кирило Левтеров

Партнер

Кирило Левтеров надає професійні консультації з питань, пов'язаних з придбанням і управлінням земельними активами, об'єктами нерухомого майна, будівництва, орендних правовідносин, юридичним захистом від рейдерських атак.

Ярослав Свердліченко

Партнер

Всебічно  консультує та супроводжує клієнтів з питань злиття та поглинання, серед яких найбільші аграрні холдинги, банки та торговельні центри України.

Микола Чемезов

Радник

Андрій Качковський

Старший юрист. Адвокат

Інна Рєзнікова

Старший юрист податкової практики

Інформування