MENU

Агробізнес

Життя без мораторію або
час дослідити нові варіанти розвитку агробізнесу!

У широкому спектрі наших послуг та спеціалізацій, супровід Агробізнесу є одним з ключових. ОМП володіє унікальним досвідом консультування, як агрохолдингів, так і окремих власників землі. З 2005 року наші фахівці обслуговують сільськогосподарські підприємства різних розмірів і розташування, від 500 га до 400 000 га в усіх регіонах України. Ми почали супроводжувати агробізнес задовго до того, як це стало «модним». За нашими плечима аудити понад 2 000 000 га земель сільськогосподарського призначення та найбільші трансакції з купівлі/продажу агроактивів.

Ми автори бестселеру – практичного посібника «Оренда землі від А до Я». Вже шість років поспіль аграрна практика Юридичної фірми ОМП займає перше місце з юридичного супроводу галузі з великим відривом від колег. Крім того, ми створили та вдосконалюємо зручну та розумну систему обліку земель для агропідприємств “НАШЕ ПОЛЕ”, базу знань, де всі охочі зможуть знайти багато інформації щодо землі, способів оформлення прав на неї та інше: dl.omp.ua. А восени 2019 року ми розпочали цикл заходів спрямованих запобіганню ризиків для агробізнесу в умовах неминучого зняття мораторію.

земля агробізнес послуги територія практика
послуги земля агробізнес послуги територія практика
1
Перевірка якості оформлення прав на господарство та основні активи
2
Консультації у зв’язку із купівлею/продажем агробізнесу, корпоративні питання
3
Консультації щодо покращення якості оформлення, розширенню земельного банку
4
Претензійна робота, медіація, суди
5
Консультаційні та освітні програми для агробізнесу
6
Комплекс послуг для агробізнесу у зв’язку з зняттям мораторію на продаж землі
7
Супровід проектів будівництва сільськогосподарської інфраструктури
Дізнайтеся про можливості ОМП та зверніться за детальним переліком послуг
земля оренда експерти купівля фермери
купівля земля експерти фермери оренда

Микола Орлов

e-mail: m.orlov@omp.ua
Керуючий партнер

Понад 12 років Микола Орлов очолює роботу над профільними міжнародними проектами в аграрному і фармацевтичному бізнесі. За останні 3 роки він брав участь у структуруванні понад десяти українських операторів міжнародних фармацевтичних груп.

Кирило Левтеров

Партнер

Кирило Левтеров надає професійні консультації з питань, пов'язаних з придбанням і управлінням земельними активами, об'єктами нерухомого майна, будівництва, орендних правовідносин, юридичним захистом від рейдерських атак.

Ярослав Свердліченко

Партнер

Всебічно  консультує та супроводжує клієнтів з питань злиття та поглинання, серед яких найбільші аграрні холдинги, банки та торговельні центри України.

Ігор Огороднійчук

Партнер

Ігор Огороднійчук очолює роботу з юридичного супроводу діяльності іноземних представництв, дочірніх підприємств компаній в Україні, а також дистриб’юторів та аптечних мереж.

Валерій Біцюк

Партнер

Має 12-річний стаж адвокатської діяльності.
Валерій Біцюк надає правову допомогу багатьом міжнародним та українським компаніям і їхнім посадовим особам у зв'язку з їх представництвом в державних органах та судах України.

Анна Драгомирецька

e-mail: da@omp.ua
Радник, Адвокат

Олексій Сапура

e-mail: a.sapura@omp.ua
Старший юрист

Спеціалізується на супроводженні M&A транзакцій та інвестиційних проектів в сфері нерухомості та будівництва, альтернативної енергетики, сільського господарства.

Сергій Мірошниченко

Юрист

Ольга Овчіннікова

Юрист

Олександр Дайнеко

Юрист

Які новини для
агробізнесу...

Переглядайте останні новини для галузі,
публікації та події. Дізнайтеся більше
над чим ми працюємо та про результати,
якими задоволені наші клієнти.

Інформування