Пані та панове, вітаємо!

Із великим задоволенням повідомляємо про проведення події для агробізнесу, який дбає про своє завтра. Що може бути кориснішим (і цікавішим) аніж зазирнути у майбутнє? Тим більше майбутнє, в якому кардинально міняється звичайний стан речей. Команда ОМП в ході тренінгу надала можливість моделювання і стратегічного прогнозування для агробізнесу. В основі тренінгу лежить п’ятнадцятирічний досвід команди ОМП в роботі із землею та аграрними активами.

Так, в ході тренінгу 19 вересня представники бізнесу обговорили можливі варіанти (чи краще сказати – стратегії) відкриття ринку с/г земель. В залежності від запропонованих законодавством умов будуть відрізнятися алгоритми дії аграріїв. Обговорення алгоритмів дозволить учасникам тренінгу правильно розрахувати сили, ресурси, зібрати необхідну інформацію. З рештою, перед запуском ринку залишиться провести лише «fine tune» (себто точне налаштування).

Натомість, відсутність же розуміння «необхідного ресурсу» призводить до того, що деякі господарства вже зараз обмежують закупівлю мінеральних добрив з метою збереження ресурсу. Які це може мати наслідки для виробництва – залишається питанням без відповіді.

Нові умови на ринку тепер вже власності, який очевидно прийде на зміну «ринку оренди» призведе до кризових ситуацій. Ситуацій, з якими агробізнес не стикався. Як керувати процесами, не допускати кризових ситуацій для власного земельного банку – був присвячений окремий розділ тренінгу. Класичним є підхід, в якому криза вважається синонімом можливостей. Учасники тренінгу одержали необхідний набір знань та розуміння того, як перетворити кризу в можливість.

Особливо увагу організатори тренінгу приділили інструментам, які будуть необхідні для визначення кількості (і персоналій власників) бажаючих продати землю. Нові, не притаманні агробізнесу функції, такі як безпека власників землі, робота із новим явищем «рантьє», методики пошуку «зручного інвестора» – так само були в центрі уваги тренерів та учасників.

Якщо Вас зацікавила участь у тренінгах з виживання агробізнесу в умовах неминучого зняття мораторію – реєструйтеся за посиланням: https://land.omp.ua

Чекаємо на Вас!