MENU

Практики

Корпоративне право / M&A

Практика корпоративного права, злиття й поглинань – є однією з візитівок нашої фірми. Ми забезпечуємо українським та міжнародним інвесторам та компаніям комплексний юридичний консалтинг. Надаємо підтримку на всіх стадіях становлення бізнесу – від створення, розробки ефективних моделей корпоративного управління, структурування та оптимізації діяльності компаній до вирішення корпоративних конфліктів та захисту інтересів власників та акціонерів.

Працюючи над завданнями клієнта, ми прагнемо знайти оптимальне рішення, що поєднує питання юридичного захисту з розумінням економічних цілей, які переслідує клієнт.

Ми маємо унікальний багаторічний досвід супроводу найбільших та найскладніших проектів та угод на ринку. Ми представляємо інтереси, як покупців українського бізнесу, так і продавців. Серед наших проектів – представлення інтересів провідних інвестиційних фондів, девелоперських компаній, трейдерів, агрохолдингів у понад 100 транзакціях купівлі/продажу активів, об’єктів інфраструктури та нерухомості, а також супровід структуризації низки Груп транснаціональних фармацевтичних компаній, як в Україні, так і в країнах СНД, придбання корпоративних прав низки приватних медичних клінік, випуск єврооблігацій  для Групи компаній на суму понад 650 млн доларів США, консультування відомої міжнародної Групи щодо відчуження корпоративних прав компаній на суму понад 230 млн євро. За нашими плечима аудити понад 2 000 000 га земель сільськогосподарського призначення.

Юристи фірми супроводжують клієнтів на всіх етапах структурування бізнесу, корпоративної та податкової реструктуризації для оптимізації економічного ефекту в процесі злиття, поглинань, транзакцій купівлі/продажу активів, включно з юридичним аналізом ризиків та наслідків для цільової компанії та інвесторів, розробкою оптимальних  схем інвестування,  юридичний та податковий аудит, отримання погоджень Антимонопольного комітету України та інших необхідних дозволів в органах державної влади.

Ми також плідно співпрацюємо з юридичними фірмами США, Великобританії та інших країн Західної Європи, Ізраїлю, Кіпру, Прибалтики, успішно реалізовуючи різноманітні юридичні проекти і стабільно розширюючи коло партнерських фірм.

продаж купівля послуги структура практика
земля інвестування послуги злиття поглинання

Послуги практики включають, але не обмежуються

1
Реєстрація та реорганізація компаній
2
Структурування активів в іноземних юрисдикціях
3
Проведення комплексного юридичного аудиту компанії/активів
4
Корпоративне структурування та організація внутрішніх корпоративних процедур
5
Вирішення корпоративних спорів та захист прав акціонерів/власників
6
Комплексний супровід купівлі/продажу бізнесу/активів
7
Комплексне консультування щодо протидії ворожому поглинанню бізнесу
8
Консультування з питань корпоративного права та управління
9
Комплексний супровід поточної діяльності компаній
10
Відкриття рахунків в іноземних юрисдикціях
Дізнайтеся про можливості ОМП та зверніться за детальним переліком послуг
суди команда експерти консультація
професіонали експерти фахівці експерти

Микола Орлов

Керуючий партнер

Понад 12 років Микола Орлов очолює роботу над профільними міжнародними проектами в аграрному і фармацевтичному бізнесі. За останні 3 роки він брав участь у структуруванні понад десяти українських операторів міжнародних фармацевтичних груп.

Ярослав Свердліченко

Партнер

Всебічно  консультує та супроводжує клієнтів з питань злиття та поглинання, серед яких найбільші аграрні холдинги, банки та торговельні центри України.

Ігор Огороднійчук

Партнер

Ігор Огороднійчук очолює роботу з юридичного супроводу діяльності іноземних представництв, дочірніх підприємств компаній в Україні, а також дистриб’юторів та аптечних мереж.

Микола Чемезов

Радник

Анастасія Якушенко

Старший юрист

Марина Червєнкова

Старший юрист
Керівник практики ІТ, промоції
та захисту інтелектуальної власності.

Єгор Василенко

Керівник практики антимонопольного та конкурентного права, старший юрист, адвокат

Андрій Магас

Старший юрист. Адвокат. Андрій посилив команду ОМП, яка обслуговує іноземних клієнтів та співпрацює з міжнародними юридичними компаніями.