МЕНЮ
назад

Команда

Микола Чемезов

Старший юрист

Микола спеціалізується на операціях на ринку капіталу, конституційному праві, земельному праві, аграрному праві, ветеринарному праві, праві нерухомості та трудовому праві.

Микола надає консультації з широкого кола корпоративних та транзакційних питань, включаючи IPO, випуску єврооблігацій, приватних розміщень, періодичної звітністі та питань корпоративного управління. Микола також супроводжує компанії щодо злиттів, поглинань та реструктуризації підприємств.

Микола має суттєвий досвід консультування корпоративних клієнтів, а також альтернативних структур, таких як публічні акціонерні  товариства та товариства з обмеженою відповідальністю. Він є експертом з комплексного юридичного аудиту сільськогосподарських підприємств.

Микола є співавтором практичного посібника «Оренда землі: від А до Я» та постійним членом експертних комісій з питань земельних питань, безпеки харчових продуктів, ветеринарних правил, насіння та засобів захисту рослин, створених Міністерством аграрної політики та продовольства України.