MENU

Ритейл та e-commerce

Ми збираємо до Вашого кошика лише дружні до бізнесу юридичні рішення

ОМП – один із лідерів українського ринку комплексного юридичного супроводу діяльності компаній, що займаються роздрібною торгівлею, інтернет комерцією та інфраструктурними проєктами, які пов’язані з цією галуззю.

ОМП супроводжує та структурує угоди в цій галузі, які часто перевищують десятки мільйонів євро. Такий високий рівень проєктів вимагає від нашої команди надання юридичних послуг за найвищими стандартами. Показово, що наші послуги покривають усі можливі правові та податкові аспекти подібних операцій. Доповнюють практику сфери ритейлу та е-комерції наші юристи з корпоративного, антимонопольного, конкурентного, банківського та фінансового права, сфери нерухомості та будівництва, податкової та судової практики та інші. Вони завжди застосовують свої знання та досвід для надання нашим клієнтам комплексних юридичних послуг найвищого професійного рівня.

Ми консультуємо та надаємо допомогу, як вітчизняним, так і міжнародним клієнтам. Серед наших клієнтів, як глобальні онлайн-платформи, так і українські провідні стартап-проекти, компанії FMCG та ритейлу, аптечні мережі.

Наша фірма має суттєвий досвід зі супроводу компаній галузі з питань антимонопольного та конкурентного права, зокрема, під час проведення розслідувань справ АМКУ про недобросовісну конкуренцію. Серед них, супровід та захист інтересів низки великих роздрібних мереж.

Протягом минулих трьох років, команда експертів ОМП забезпечила всебічний супровід інвесторів та приватних інвесторів у понад 5 транзакціях щодо купівлі/продажу великих мереж роздрібної торгівлі. За нашими плечима низка проєктів з отримання дозволів на здійснення узгоджених дій чи концентрацій від АМКУ для компаній галузі.

торгівля ритейл послуги е-комерція ІТ
фінанси супровід послуги інвестиції транзакцій
1
Юридичний та податковий супровід створення та реєстрації компаній в українській та міжнародних юрисдикціях
2
Супровід операційної діяльності компаній FMCG, ритейлу, електронної комерції
3
Структурування та юридичний супровід інвестиційних проєктів, розробка договорів на спільну діяльність
4
Супровід при роботі з конкурентами та антимонопольні розслідування
5
Претензійна робота, медіація, суди
6
Юридичний та податковий аудит об'єктів інфраструктури
7
Супровід M&A транзакцій, концентрація активів
8
Договори постачання, маркетингові договори, франчайзинг
9
Правове регулювання рекламних компаній
10
Юридична допомога в HR питаннях
11
Інтелектуальна власність, захист інформації та ТМ
12
Дозвільні документи, ліцензування/сертифікація
Дізнайтеся про можливості ОМП та зверніться за детальним переліком послуг
захист активи експерти концентрація ІР
захист комерція експерти юристи ритейл

Микола Орлов

e-mail: m.orlov@omp.ua
Керуючий партнер

Понад 12 років Микола Орлов очолює роботу над профільними міжнародними проектами в аграрному і фармацевтичному бізнесі. За останні 3 роки він брав участь у структуруванні понад десяти українських операторів міжнародних фармацевтичних груп.

Ярослав Свердліченко

Партнер

Всебічно  консультує та супроводжує клієнтів з питань злиття та поглинання, серед яких найбільші аграрні холдинги, банки та торговельні центри України.

Інна Рєзнікова

Старший юрист податкової практики

Інформування