Допоможемо представництвам втриматися та віднайти нову точку рівноваги

Успіх — це вміння рухатись від
невдачі до невдачі, не втрачаючи ентузіазму.
Вінстон Черчилль

Вітаємо Вас шановні колеги та партнери!

Втриматись та віднайти нову точку рівноваги – головне завдання для бізнесу в Україні у 2022 році.
Подальший розвиток подій залежатиме від адаптивності бізнесу до складних умов воєнного часу.

Війна в Україні змусила багатьох працівників представництв виїхати за межі країни. Перед компаніями постають виклики – як замістити необхідних співробітників, щоб забезпечити відновлення бізнесу та забезпечити безперебійну роботу.

ОМП пропонує Вам скористатися пропозицією ПРОГРАМИ аутсорсингу юридичних та бухгалтерських послуг з найменшими часовими та ресурсними видатками.

STEP by STEP with OMP

Декілька фактів – чому саме обрати ОМП:

  • Наші фахівці мають понад 20 років досвіду обслуговування іноземних представництв, а офіс в Києві завжди відкриті для Вас. ЯК ГАРНИЙ СУСІД, ОМП ЗАВЖДИ ПОРУЧ ТА ПРИЙДЕ НА ДОПОМОГУ!
  • Наші експерти радо допоможуть з вирішенням усіх питань в Україні.
  • Ми готові надати консультації щодо стратегії закриття представництва, оптимізації його діяльності, зміни податкового статусу та переформатування представництва компанії (шляхом залучення українських агентів, перекладення відповідних функцій на українських дистриб’юторів, роботу через дочірні підприємства в сусідніх країнах ЄС, тощо).
  • ОМП  тривалий час надає послуги аутсорсингу для іноземних представництв (зокрема, ведення бухгалтерського обліку, надання послуг номінального голови представництва, надання секретарських послуг та юридичної адреси, ведення кадрового діловодства, зберігання та продаж активів представництв).
  • Наші експерти надають  “під ключ” послугу з супроводження податкових перевірок представництв іноземних компаній, утримання “призупинених” представництв та закриття представництв.
  • З окремих напрямів діяльності, ми готові надати більш розширену підтримку комерційної діяльності представництв (обговорюється окремо під час зустрічі).
  • І ще багато інших корисних бенефітів за запитом

Відкрийте для себе світ аутсорсингу разом з ОМP!

 

МИ З ВАМИ ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ! Для замовлення послуг скористайтеся імейлом a.martyniuk@omp.ua