МЕНЮ
назад

Команда

Олексій Сапура

Старший юрист

Спеціалізується на супроводженні M&A транзакцій та інвестиційних проектів в сфері нерухомості та будівництва, альтернативної енергетики, сільського господарства.

Олексій постійно приймає активну участь в різноманітних M&A угодах, а також здійснює юридичний супровід проектів будівництва (зокрема, вітрових електричних станцій), придбання земельних ділянок для будівництва та побудованих об’єктів нерухомості (промислових, житлових та мультифункціональних комплексів, складів, логістичних центрів, торгових центрів, заводів та елеваторів).

Регулярно консультує провідні українські та міжнародні компанії з різноманітних регуляторних питань, зокрема, щодо отримання дозвільної документації, приєднання до мереж, введення в експлуатацію, та в сфері корпоративного, земельного права та містобудівного права.

Олексій має професійний досвід більше 10 років. Приєднався до Юридичної фірми «ОМП» в 2011 році. Вищу юридичну освіту отримав в Національному Університеті «Києво-Могилянська академія». До приєднання до ЮФ «ОМП» працював юристом практики банківського/фінансового права та ринків капіталу в провідній українській юридичній фірмі, де залучався до складних фінансових проектів (залучення фінансування, випуск єврооблігацій).